UWAGA!!! Zalecanym programem jest i7-MVS GUARD

Oprogramowanie do współpracy z kamerami IP Internec. Pozwala za pomocą telefonu komórkowego uzyskać podgląd z kamer. Klient do wszystkich urządzeń Internec serii i7-Xxx na urządzenia mobilne telefony, smartfony, tablety.
DO POBRANIA
Android SMARTFON (wersja i7-MVS: 4.7.4) PL pobierz
Android SMARTFON (wersja i7-MVS: 4.4.1) PL pobierz
Android SMARTFON (wersja i7-MVS: 4.3) PL pobierz
Android SMARTFON (wersja i7-MVS: 4.0.1) PL pobierz
Android SMARTFON (wersja i7-MVS: 3.4.2) PL pobierz
Android SMARTFON (wersja i7-MVS: 3.2) PL pobierz
Android TABLET (wersja i7-MVS HD: 3.4.3) ) PL pobierz
Android HD TABLET (wersja i7-MVS HD: 3.4.2) PL pobierz
Android HD TABLET (wersja i7-MVS HD: 3.0.0) PL pobierz
Android (wersja i7-MVS: 2.00.04 - archiwalna)  PL pobierz

Od wersji 2.0 (dla systemów Android, IPhone) obsługiwane jest wyświetlanie zarówno strumienia głównego(HD) jak i pomocniczego, zdalne odtwarzanie nagrań, alarmy oraz umożliwia połączenie z wykorzystaniem dedykowanego serwera DDNS (wymaga przekierowania portu HTTP urządzenia oraz rejestrację usługi - szczegóły w dziale technicznym, uwaga w wersji 3.0 zmieniała się obsługa DDNS). Wersja 3.0 (na smartfony) dodatkowo pozwala na sterowanie wyjściami alarmowymi. Od wersji 4.3 dodana została obsługa połączeń P2P.
Nowości w wersji 4.4.1:
  • można backupować listę urządzeń, eksportując kod QR w postaci zdjęcia. Funkcja opisana w instrukcji ‘zarządzanie urządzeniami’.
  • funkcja wirtualnego pilota, która pozwala na zdalne sterowanie menu rejestratora (np. przełączanie kamer na monitorze).
  • konfiguracja urządzenia, dostępne parametry: informacje podstawowe, ustawienia czasu, zmiana hasła, harmonogram nagrywania, aktywacja alarmów zwykłych i inteligentnych
  • nowe prędkości zdalnego odtwarzania: 1/16X, 1/8X, 8X and 16X
UWAGA: dla połączeń przez sieci 3G do urządzeń wykorzystujących transmisję RTSP sugerujemy zmianę domyślnego portu 554 na inny, gdyż bywa blokowany przez operatorów.