zdalna pomoc techniczna
AnyDesk Program do zdalnej pomocy technicznej
POBIERZ / więcej informacji
PROGRAMY DO SERII i7
i7-VMS PL
Pakiet oprogramowania na PC
Oprogramowanie i7-VMS klient to wydajna i funkcjonalna platforma dla systemów monitoringu wideo w oparciu o kamery HD- IP , HD-TVI oraz kamery analogowe. Sprawdza się zarówno lokalnie jak i w pracy zdalnej (obsługa dwustrumieniowości)
Aktualna wersja 2.7.1.51
POBIERZ / więcej informacji
i7-VMS Lite
Klient sieciowy na PC
Program i7-VMS Lite to klient sieciowy na PC do pracy zdalnej z urządzeniami Internec serii i7. Jest to uproszczona wersja programu i7-VMS v2, która umożliwia: podgląd na żywo, odtwarzanie, konfigurację urządzeń w ograniczonym zakresie.
Aktualna wersja 1.0.0.50
POBIERZ / więcej informacji
i7-MVS Guard
Oprogramowanie na urządzenia mobilne
Zalecany program na urządzenia mobilne.
Oprogramowanie klienta mobilnego i7-MVS Guard jest wykorzystywane do zdalnego monitoringu wideo na żywo urządzeń serii i7. Łączy się do rejestratorów DVR, NVR, oraz kamer IP w tym kamer PTZ przez sieci bezprzewodowe.
POBIERZ / więcej informacji
i7-MVS
Oprogramowanie na urządzenia mobilne
Oprogramowanie do współpracy z urządzeniami Internec. Pozwala za pomocą telefonu komórkowego uzyskać podgląd i odtwarzanie z kamer. Klient do wszystkich urządzeń Internec serii i7-Xxx na urządzenia mobilne telefony, smartfony, tablety. Od wersji 2.0 (dla systemów Android, IPhone) obsługuje wyświetlanie HD oraz zdalne odtwarzanie nagrań.
POBIERZ / więcej informacji
Oprogramowanie SADP Oprogramowanie SADP – wyszukiwarka urządzeń IP serii i7 w sieci lokalnej. Umożliwia aktywację (nadanie hasła), zmianę adresów IP, przywrócenie hasła administratora.
POBIERZ / więcej informacji
Web component Webcomponent do serii i7 umożliwia połączenie przez przeglądarkę internetową do kamery IP lub rejestratora oraz wyświetlanie obrazu. Wtyczka jest pobierana automatycznie po połączeniu z urządzeniem. Po pobraniu należy zainstalować. W przypadku problemów z pobraniem z urządzenia można pobrać wtyczkę ze strony.
POBIERZ / więcej informacji
Player - odtwarzacz plików archiwum Player - odtwarzacz plików archiwum otwiera pliki .mp4, które są plikami archiwum z urządzeń Internec i7.
POBIERZ / więcej informacji
Local Playback - odtwarzacz nagrań z dysków i kart SD Local Playback - program umożliwiający dostęp do nagrań zapisanych przez urządzenia Internec IP serii i7, po przełożeniu nośnika (dysku HDD, karty SD) do komputera PC. .
POBIERZ / więcej informacji
Newsletter
Bądź na bieżąco z najnowszymi ofertami i rabatami!
Zapisz się do naszego newslettera, a najgorętsze okazje nigdy Cię nie ominą.
Obiecujemy nie spamować.
Nie chcesz otrzymywać informacji na email? Wypisz się z newslettera.