i7-MVS Guard
Oprogramowanie na urządzenia mobilne

OGÓLNE INFORMACJE

Oprogramowanie klienta mobilnego i7-MVS Guard jest wykorzystywane do zdalnego monitoringu wideo na żywo urządzeń serii i7. Łączy się do rejestratorów DVR, NVR, oraz kamer IP w tym kamer PTZ przez sieci bezprzewodowe.
Ponadto umożliwia odtwarzanie nagrań, przełączanie wyjść alarmowych oraz sterowanie kamerami obrotowymi PTZ. Po instalacji można łączyć się z urządzeniami przez sieć WiFi lub 3G. Połączenie uzyskuje się do określonego adresu IP, jak również, jeżeli IP urządzenia jest zmienne, możliwy jest dostęp przez serwis DDNS producenta. i7-MVS Guard obsługuje również połączenia P2P. Zintegrowana usługa DDNS i P2P jest dostępna na platformie http://guardingvision.com/.
Możliwość instalacji oprogramowania jest uzależniona od systemu operacyjnego oraz parametrów telefonu komórkowego oraz od ograniczeń wprowadzonych przez operatorów.

Oprogramowanie do współpracy z urządzeniami marki Internec. Pozwala za pomocą smartfonu uzyskać podgląd i odtwarzanie z kamer. Klient do wszystkich urządzeń Internec serii i7-Xxx na urządzenia mobilne telefony, smartfony. Obsługiwane jest wyświetlanie zarówno strumienia głównego(HD) jak i pomocniczego, zdalne odtwarzanie nagrań, alarmy oraz umożliwia połączenie z wykorzystaniem dedykowanego serwera Guardingvision.
- można backupować listę urządzeń, eksportując kod QR w postaci zdjęcia.
- funkcja wirtualnego pilota, która pozwala na zdalne sterowanie menu rejestratora (np. przełączanie kamer na monitorze).
- konfiguracja urządzenia, dostępne parametry: informacje podstawowe, ustawienia czasu, zmiana hasła, harmonogram nagrywania, aktywacja alarmów zwykłych i inteligentnych
- nowe prędkości zdalnego odtwarzania: 1/16X, 1/8X, 8X and 16X
- powiadomienia typu "push"
-udostępnianie urządzeń innym użytkownikom

i7-MVS GUARD ANDROID WERSJA: 3.0.0.0907

i7-MVS GUARD IOS WERSJA: 3.0.0.170815

APLIKACJA DO POBRANIA

Android SMARTFON

(wersja i7-MVS Guard: 3.0.0.0907) PL


lub (Aplikacja do pobrania na Google Play)IPhone,

(wersja i7-MVS Guard: 3.0.0.170815) PL


(Aplikacja do pobrania na AppStore)